default dark

NORM KURUMSAL


1980 öncesindeki dönemde, kapsam ve nicelik açısından bireysel ve sınırlı düzeydeki Türk dış müteahhitlik sektörü, özellikle 1990`lı yıllarda artan bir ivme ile büyüme ve gelişme göstermiştir.

Türk müteahhitlik şirketleri, rekabet güçlerini artırabilmek için ileri teknoloji uygulama ve malzeme kullanımına, kaliteyi sağlayıcı ve koruyucu yapılanmalara yönelmiştir. özel sektörün hemen uyum sağladığı bu gelişme zincirine, biz de 1987 yılında yeni bir halka eklemeye karar verdik.

Yurtiçi ve yurtdışında önemli yatırımlarda görev alan bizler 1987 yılında kalite ve yüksek teknolojiyi hedef alarak Norm’u kurduk.

Norm, kuruluşundan itibaren özellikle yurtdışında önemli projelerin altına imza atmaya başladı.Maden isleme tesisleri, havalanları, endüstriyel tesisler, oteller, toplu konutlar ve fabrika binaları gibi yüksek teknolojili yapıların inşaat ve elektrik sistemlerinin yapımını başarı ile tamamladı. Teknolojik altyapısını sürekli yenileyen Norm, teknolojik bilgi birikimi ve yoğun mühendislik gerektiren projelerin başarı ile tamamlamistir.

Şirket kurucularının deneyimi ve dinamik kadromuzun etkin çalışma yöntemleri, norm’un yüksek kalite hedefine ulaşmasını sağlamıştır bizler, deneyim, yetenek ve enerjimizi geleceğe aktarıyoruz.

Bize güvenenlere teşekkürlerimizle....


dfs

Amaçlarımız

Norm’un hedefi; turizm yatırım ve işletmeciliği, ayrıca kapsamlı mühendislik hizmetleri, proje planlaması ve yönetimi; müteahhitlik hizmetleri yanında her türlü inşaat malzemesi ve elektrik & mekanik ekipman ve sistemlerinin teminini gerçekleştirmektir. Bu hedef çerçevesinde Norm, etkin ve yüksek standartlarda mühendislik çözümleri üretme ve sağlamayı kendine görev edinmiştir. Norm ekibinin yıllar boyu elde ettiği deneyimler, yüksek düzeyde bir iş ve mühendislik bilgi birikimi sağlamıştır. Bu deneyim ve bilgi birikimi, yabancı yatırımcılara yeni yaklaşımlar çerçevesinde sunulmaktadır.